Verbų sekmadienį verba mus „nuplakė“, kad visus metus būtume geros

2018.03.26.
Morkos klinikinės naujienos🙂 .
Morka vetapžiūrėta . Skustas pilvelis, rastas sterilizacijos randelis. Na, kas pametė puspersę??? Labai viliamės, kad pametė netyčia, jei jau sterili, o ne išpašalvonijo sąmoningai .
Vetai nustatė apytikslį Morkos amžių, tai 3,4 metų, taigi jauna, katytė 😋😋 . Kaip persams ir puspersiams būdinga, neišdygęs vienas viešutinis kandis, iltys dailios ir nenubrūžintos.
Morka labai kaltūnuota, po kaltūnais odelė iššutusi, jautri, paraudusi, taigi katė valkatauja, mažiausiai, mėnesį laiko. Kaltūnai neiššukuojami, po kaklu vientisas kaltūninis šarvas.
Katytei bus atlikta burnos higiena, bus ponia Holivudė, ir nuskusti kaltūnai, bandysime Morką paversti ryžu liūtuku .
Sulašinti vaistai nuo parazitų, kitaip klinika neims vetpaslaugoms.

Kaip visada, mes su ištiesta ranka 🤲🤲🤲 . Padėkite atsiskaityti už ryžos morkos kailiuko skutimą, dantų higieną, maistą persams, nuparazitikus. Ačiū, kad jūs mus remiate.

Paskirtimi „Morkai“
VšĮ „Makatukai“
AB SEB bankas
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

2018.03.25.
Makatukai negali pykti, nes pykti nebėra jėgų, o ir gyventi ir mąstyti reikia pozityviai, kad nesurambėtume, nenužmogėtume nuo permanentinio gyvūnų kančios pertekliaus, jųjų ligų ir skausmo. Mes juokaujame tada, kai rankos bando svirti nuo žmonių abuojumo, nemeilės, negailesčio. Taigi 😉 .

Saulutė šviečia – į kiemą kviečia😋😋 .
Pirmas šiųmetis bandymas pasigauti katytes PSP darbeliams pasibaigė greitai ir netikėtai. Nepagaunamoji Baltakaklė, kurią „medžiojame“ jau porą metų, nurijusi visą skumbrės takelį į gaudyklę ir net pačioje gaudyklėje, papustė gauruotą uodegą ir parodė mums špygą . Nelauktai, iš kažkur (gal iš šv dvasios Verbų sekmadienį) apie kojas pradėjo trintis ryžas, gal net ne ryžas, gal labiau persikinis, katukas. Katinėlis ryžumo ir žavumo įsikūnijimas ir pamąstėme, kad, gal kas išleido savąjį pamorčiauti . Prie mūsų atvinguriavęs žalingų įpročių kamuojamas „personas“ mikliai paaiškino, kad šį katinuką jis buvo priglaudęs per šalčius, nes pagailo, kad nesustirtų,nes valkatauja šioje vietoje jau ne vieną savaitę, o šiek tiek atšilus, jojo žmonikė „išbarškino“ nabagą pro pirmo aukšto langą, nes nešvarus, kaltūnuotas, blusuotas ir bendrai reikia šerti, valyti, todėl ryžas buvo išpašolvonintas be jokio gailesčio .

Galvoje duzgeno imti – palikti, imti – palikti, visas širšių kamuolys išūžė galvas😎😎 .

Reikėjo matyti, kaip naminį, meilų, stambų katiną brukome į gaudyklę , nes gabenti nebuvo kaip, nes tikėjomės pagauti laukinukę beglobę, nes neturėjome bokso, ar tai suspaudimo narvo😅 .

Katukas buvo įtalpintas į virtuvę pas senamiesčio ryžulius, nes talpinti kur nebeturime nei perkeltine, nei tiesiogine prasme, katinų „prištabeliuota“ keliais aulkštais .

Namuose, kruopščiai iščiupinus, apžiūrėjus, buvo konstant, kad tai katytė🙂 , kad tai ne pirmos jaunystės (apie 4,5 metus) katytė, gal vaikinga, gal ne . Tiesiog puiku .

Pasveikinkite Makatukus, jie turi ryžą katę Morką 😋😋 .
Oi tu Morka Morka, keliausi į vetkliniką apžiūrai ir visoms kitoms vetprocedūroms. Tesinys bus .

Paskirtimi „Morkai“
VšĮ „Makatukai“
AB SEB bankas
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.