Senamiesčio slėpiniai laukia pagalbos.

Vilniaus senamiesčio slėpiniai, kur, andai, gyveno Lietuvos didikai ir šlėktos, amatininkai ir smuklininkai, pritvinkę sielą virpinančios nežinomybės ir širdį graudinančios realybės. Gal būt tai Barborą Radvilaitę menančių kačių palikuonys, gal šių kačių proproproseneliai etmonų ir kitų didikų rūmuose atliko katėms skirtą priedermę – peliavo ir žiurkiavo, tuo gelbėdamos miestą su visais jo slėpiniais nuo maro užkrato.
Sulaukėme pagalbos prašymo, graudaus ir, tuo pačiu, sukeliančio piktus jausmus. Graudaus, nes debesis audronešis-katonešis prigriaudėjo 13 beglobių katulių, pikti jausmai sukyla, nes praėjusią vasarą buvo prašyta sterilizuoti viso labo 3 kates. Buvo atvažiuota, katės sugaudytos ir gražintos, po ko pradėjo rastis (tur būt nekalto prasidėjimo metodu) kačiukai 😡😡 . O žmonės, prašę pagalbos, atsilygino gaudytojams mūsuose įprastu būdu, apie kurį, šiais laikais, negalime užsiminti 😜😜 , ydant nebūtume apkaltinti alkoholio reklamos platinimu 🤬 .
Verkiant reikia sterilizuoti 3 mamas kates ir galbūt jau paaugusias tų mamų kačių dukrukes katytes. Reikia susirankioti, išgydyti ligotus paaugliukus katinėlius, kurių yra 4 galvytės ir uodegytės, susirankioti ir bandyti socializuoti ir dovanoti 6 mažulius.
Makatukų kišenėlėje barankos skylė, ką ten skylė, Makatukų taupyklėje, finansiniame aruode visos pelės ir kiti graužikai senai pasikorę 😞 .

Padėkite mums padėti Vilniaus slėpinių katinėliams. Ačiū.

Ačiū už gailestį ir užuojautą. Ačiū, kad jūs su mumis.
Paskirtimi „Senamiesčio kačiukams“
VšĮ „Makatukai“
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt