Ryžavotas strazdanotas, pasirodo ir gauruotas prašo padėti .

Sveikas užsispyrimas žūtbūt „sužvejoti“ antrą Vilniaus slėpinių mažutį (susijusi naujiena: https://www.facebook.com/makatukai.lt/posts/560882624251001
Makatukų merginas „kūdina“ ir be dietų 😋 . Jei ankstų sekmadienio rytą pirmais visuomeninio transporto „vyturiais“, tempdamos ant kupros gaudyklę, susigaudė pirmą ryžą strazdanotą (susijusi naujiena: https://www.facebook.com/makatukai.lt/posts/569237846748812 ), tai ankstų pirmadienio rytą vėl nukako į Vilniaus senamiestį gaudyti likusio antro mažučio katinuko. Deja, nepavyko, todėl, užsispyrusios vėlų, pirmadienio vakarą, apsiginklavusios skumbre (iš čia ir terminas „sužvejoti“ katinuką😛 ), temdamos sunkią gaudyklę, vėl nuvyko į Vilniaus slėpinius. Skumbrė atliko savo darbą puikiai 😊 . Katinukas kaip mat įsiparkavo į gaudyklę 😊😺 . Skumbrės kvapas priviliojo tuntą katinukų ir katyčių. Tiesiog nustėrome, koks sunkus darbas mūsų laukia, kai atšils, ir reikės susigaudyti PSP veiklai tą tuntą katyčių🤨 .

Mielieji, mes vėl tiesiame ranką, prašydamos paukoti bent dalelę savo pinigėlių ir gailesčio Vilniaus senamiesčio mažučių katyčių gydymui. Ir antrojo katyčio akytės šviečia raudonai, kaip kinietiški žibintai. Jau pradėtas gydymas injeciniais antibiotikais ir antibiotiniais lašais į akeles. abu broliukai turi ausų erkių, kurių gydymas brangus ir ilgalaikis . Vien tik ausų erkių išnaikinimas kainus dviems 44eu + antibiotikai + lašai į akis + kaloringas maistas ir t/t ir pan. Broliukų gydymas kainuos apytikriai 100eu. Padėkite jiems, mažučiams. Ačiū.

Ačiū už gailestį ir užuojautą. Ačiū, kad jūs su mumis.
Paskirtimi „Senamiesčio kačiukams“
VšĮ „Makatukai“
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

 

 

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.