Mirties nuojauta. Padėkite žydraakiui.

Ačiū labai labai p.Oksanai.
Ačiū labai p. Reginai, p. Šatė Sandrai, p.Neringai.

Didžiają Velykų savaitę susimąstome apie būtį, gyvenimą, mirtį. Išgyvename Atpirkėjo mirtį ir su diaugsmu laukiame Prisikėlimo. Ar kada pagalvojote, kaip išeisite į amžinybę? Jauni trisdešimtmečiai nesuka sau galvos egziztencinėmis problemomis. Jie jauni, veržlūs, gražūs, sveiki.
Šiandien atsivežėme merdintį su 41 laipsniu temperatūra katinėlį. Sulaukėme pagalbos prašymo dėl rasto suplotasniukio katino antrą dieną suakmenėjusiai tupinčio po balkonu. Benosiukas šaltame lauke?? Mintys šokčiojo galvose – ką daryti?? Pinigų neturime, vietos neturime visiškai, katinas nesužalotas, nekruvinas, nenutraukta uodega, neišsikišusiais sulaužytais plikais kaulaus, neperdurtu pilvu – tokiems neaukojama, deja, arba aukojama minimaliai. Kraujo, duokite kraujo, kad kruvinas sukrėtimas paskatintų sėsti prie kompiuterio klaviatūros ir paaukoti, deja.
Ar galėjome nepagailėti? Katinėlis atgabentas į vetkliniką. Infekuotas, temperatūra 41, jei būtume palikę dar nakčiai, katinas „iškeptų“ savame karštyje. Klinika infekuotuko nepriėmė, todėl teko talpinti į 1.5kv/m dušinę. Paskirtas gydymas injekcinias antibiotikais, vaistais į akeles. Katinas bus stebimas.
Didžiai nustebusios pamatėme Himalajų kolorpointą, žydromis akelėmis. Vetklinikoje, apžiūrėjus dantis, įvertintas katino amžius 3,4 metai, ne daugiau. Tai prilygsta trisdešimtmečio žmogaus amžiui. Dantukai visi, šiek tiek apsinešę. Konstatuota, kad katinas kriptochoras, todėl kastracija prilygs nėščios katės sterilizacijos kainai.
Vardelis Himalajų kolorpointui nužplaukia nė koks. Skelbiame konkursą katino vardui.
Didžiają Velykų savaite maldaujame – padėkite mums ir žydraakėliui apsimokėti vetišlaidas. Prisėdę prie šventinio stalo, prisiminkite, kad pagalba kenčiančiam, tai kiekvieno doro žmogaus gyvenimo siekimybė. Ačiū.

Paskirtimi „Žydraakiui“
VšĮ „Makatukai“
AB SEB bankas
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.