Koks gražus saulėtas rytas.

2018.03.20. Rafaelis, toks nuostabuko žydra akele vardas, gavo paramos. Ačiū labai Singrai V 💜.
Tegu katinėlis Rafaelis, kaip renensanso tapytojo Rafaelio Sančio Venera, gimusi iš jūros putos, atgimsta naujam, šiltam, ramiam gyvenimui. Tegu katuką lydi sėkmė sveikstant ir randant puikius namučius.
Ačiū, Singra, jūs nuostabi .👍👍

Koks gražus saulėtas rytas. 😊

O mums „Makatukų“ komandai šis rytas dar ir labai vaisingas.❤️🐆💖
Šiandien ryte kėlėmės gerokai prieš giedant gaidžiams ir važiavome viešuoju transportu su gaudykle ir suspaudžiamuoju narvu į Pilies g. gaudyti šio grožio. Kadangi pagalbos automobilių neturime, tai tenka į iškvietimus ir pagalbos prašymus važinėti autobusais. Buvo pranešta apie baltą, pūkuotą, nepaprastai gražią katytę, skirtingų spalvų akimis. Juk toks grožis negali gyventi gatvėje. Jam vieta šiltuose namuose ant pagalvės. Kadangi naktys vis dar šaltos ir katytė buvo labai alkana, pavyko ją sugauti, o nuvežus į kliniką paaiškėjo, kad tai jaunas katinas. Apie 7 – 8 mėnesių. Nekastruotas. Čipo neturi. Bet tai nepaprastai gražus katinas. Kai jis atsigaus, išsimaudys, susišukuos pasiruoš fotosesijai, mes pavydėsim tam žmogui, kuris pirmas suskubs atvykti ir įsikatinti šį grožį, papuošti juo savo namus. Jau vien ką reiškia jo skirtingų spalvų akys👀 ………
Taigi prašome paramos jo pirminei apžiūrai, vaistams nuo blusų ir kirminų, kastracijai ir skaniems konservukams🙂🐆💕.
Padėkite mums paruošti šį jauną gražuolį, sutvarkyti pilnai, kad kuo greičiau surasti jam namus. Jam nėra reikalo užsibūti prieglaudoje. Todėl jau galima jį rezervuoti. Nes tokių katinų ir dar skirtingų spalvų akimis dažnai nepamatysite. Laukiame tik rimtų skambučių. Nepilnamečiams neduodame. Be transportavimo dėžės ir neduodame vežtis.

Paskirtimi „Pilies baltukui“
VšĮ „Makatukai“
AB SEB bankas
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.