Donis prašo pagalbos.

2018.01.25.
Šiandien Doniukui vetklinikoje turėjo nuskinti gvazdikėlius (kastruoti), bet, nelauktai, dainorėlis suviduriavo 😒 . Reikalingas brangus gastrointestinalinis maistas ir vaistas prokolin nuo viduriavimo. Taipogi bus nustatomos viduriavimo priežastys testuojant. Laikykite kumštukus, letenėles ir uodegėles suspaudę, kad dainuojančiam zuikeliui nebūtų kačių maro 😞 .

2018.01.24.
Aš jau žinau iš kur atsiranda katinukai. Netikite? Norite, išduosiu paslaptį?
Tai paskaitykite, kam įdomu.

Buvo tylus, ramus vakaras, vėlus vakaras. Žmonės jau visi sėdėjo savo šiltuose namuose, gėrė arbatą arba ruošėsi miegoti. Danguje plaukiojo vos keli debesėliai ir vos vos snigo. Šėrėja pakvietė lauke maitinamą ir prižiūrimą katiną. Jis atbėgo, kaip visada. Iš po to pačio balkono, bet po minutės, iš paskos, atbėgo dar vienas katinukas. Mažas, beveik baltas, kūdas. Lakstė aplink kaip pašėlęs bet neprisileido ir prie rankų nėjo. Ne ėdė pasiūlyto maisto, todėl moteris nusprendė, kad katulis išleistas į kiemą pasilakstyti, ir, palikusi jį, nuėjo namo.
Deja šėrėja tą patį katinuką pamatė ir sekantį vakarą ir dar sekantį. Katulis jau godžiai ėdė maistą, buvo susipurvinęs, nugarytė pajuodavus, matyt kartu su senbuviu katinėliu slėpėsi po mašinomis, kur bandė bent kažkiek sušilti. Bet pakviestas artyn katulis vis dar nėjo. Taip praėjo visa savaitė. O savaitgalį moteris, kaip visada, vakare išėjo į kiemą pamaitinti savo prižiūrimų katinėlių ir pakvietus juos, šis mažylis kaip viesulas atlėkė prie šėrėjos ir pats įsiprašė į glėbį, prisiglaudė ir net nesiruošė nulipti žemėn. Sėdėjo visas patenkintas ir dairėsi. Ramiai leidosi parnešamas namo. Todėl kitą dieną iš pačio ryto išvažiavo į kliniką.
Katulis čipo neturi, yra nekastruotas, buvo murzinas ir pilnas blusų. Jis dar visiškas vaikas. Pagal dantukus panašu kad jis dar nė metų neturi. Vežamas į kliniką visu keliu dainavo ir miaukė, todėl mes jį praminėm Doniu Montelo. Kadangi turi nepaprastai gerą balsą ir mėgsta dainuoti. 🙂 😉 Galės kitais metais varžytis dėl dalyvavimo eurovizijoje 😜 .
Taigi, ieškome šio mažylio šeimininkų. Norėtume paklausti kaip jis toks mažas atsidūrė vienas šaltoje naktyje. Katinukas rastas Vilniaus rajone.
Aš tai galvoju, kad ko gero po dangų virš Lietuvos plauko koks specialus debesis katonešis, kuriame bręsta ir formuojasi katinukai, o tada jie kartu su snaigėmis ar lietaus lašeliais būna nuleidžiami į žemę. Ir kur tuo metu plaukia tas debesis, ten katulis ir patenka, nes pagalvokime, o kodėl tada maži katinėliai būna randami tokiose keistose vietose? Pievose, miškuose, prie namų, kiemuose, net šiukšlių konteineriuose ar prie kelių, net prie autostradų. Juk paaiškinimas tik vienas, kur tuo metu plaukia tas debesis katonešis, ten katinukas ir iškrenta. Kaip jau kuriam pasiseka.
Šiam katuliui pasisekė nukristi geroje vietoje kur namai ir kur gyvena žmonės.
Donatėlis pas mus, klinikos stacionare, todėl labai prašome prisidėti jo nublusinimui, nukirminimui, stacionarui ir taip pat vėliau skiepui ir kastracijai. Mums tikrai labai reikia jūsų pagalbos, nes šis katinukas buvo visiškai neplanuotas jis gi nukrito iš dangaus tiesiai mums ant galvos, todėl tai yra visiškai neplanuotos išlaidos. Todėl labai viliamės jūsų palaikymo ir paramos. Ačiū jums už jūsų gerumą.
Jei neatsiras jo buvę šeimininkai po keleto savaičių Donis Montelo bus dovanojamas, todėl jei kam krito į akį ir į širdį šis mažylis, jam kažkur 8 – 10 mėnesių, jau galite jį rezervuotis.
Atkreipkit dėmesį kokio gražumo jo uodega. Katulis labai švelnus ir turi labai gerą ir gražų balsą. Kviečiame susipažinti. 🙂 😉

Paskirtimi „Don Montelo“
VšĮ „Makatukai“
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt