Brangūs Lietuvos žmonės, negi tik mums skauda širdį dėl nuskriaustų ir sužalotų gyvūnų?

Brangūs Lietuvos žmonės, negi tik mums skauda širdį dėl nuskriaustų ir sužalotų gyvūnų? (Trūksta 2217eu)

Ačiū labai p.Olgai, p. Alinai, p. Elenai,p. Jolantai, p.Larisai, p.Ingai už apmokėtą vieną sąskaitą už maistą.

Ačiū labai p.Jadvygai, p.Vilitai, p.Daivai, p.Reginai, p.Alai, p.Laimai, p. Ernestai už apmokėtą sąskaitą vetklinikai.

Negi tik mums darosi bloga pamačius dar vieną sergantį katinuką su supūliavusiom akim, nes žinome, kad paimti jo negalime, nes kabo klinikoje tokia skola, kad ten su mumis jau tiesiog nebendrauja niekas. O jeigu tas katinas liks gatvėje jis mirs. Ilga ir skausminga mirtimi. Negi tik mums sustoja kvėpavimas kai prie šiukšlių konteinerių pamatome judantį maišą? Negi tik mus tarsi žaibas trenkia kai lauke išgirstame MIAUUUUUU…..
Ko gero tik mus. Nes pas mus tokios skolos, kad mes jau nebepajėgūs vykdyti veiklos, nepajėgūs padėti jokiam katinui. Nei mažam nei dideliam. Ir artimiausiu metu būsime priversti stabdyti savo veiklą. Jeigu jūs mums nepadėsite …….
Todėl iš paskutinių jėgų maldaujame – PADĖKITE.
PADĖKITE susimokėti skolas. PADĖKITE nusipirkti maisto(457EU). PADĖKITE atsiskaityti su klinika (1470EU). Skola be Donio ir Fionos, jų skolos per abu jau siekia 300eu.

Gal jūs galite patys nupirkti ir atvežti mums sauso maisto?(Josera classic,marinesse). Mes būsime irgi labai dėkingi. Lauksime labai labai jūsų. Kartu jūs dar ir susipažinsite su mūsų globojamais kačiukais, galėsite su jais pažaisti. Gal jūs galite dar kažkaip mums padėti? Gal galite platinti skelbimus? Gal galite pafotografuoti? Gal galite paimti katinėlį laikinai globai į namus? Mus domina apsoliučiai visi variantai. Paskambinkit pakalbėsim.
Todėl dar kartą maldaujame PADĖKITE, mes visiškoje neviltyje. Be jūsų nebus ir mūsų. Be jūsų daug katinų liks lauke ir tiesiog mirs.
Labai labai viliamės ir laukiame jūsų pagalbos.

Paskirtimi „Skoloms“
VšĮ „Makatukai“
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.