Ar dar pamenate sukandžiotą katytę Meilę? (Trūksta 165eu)

Ačiū labai labai p.Redai ir Astai už paramą.

https://www.facebook.com/makatukai.lt/posts/540635496275714

Dabar jos žaizdos jau sugiję, bet jeigu tada ji nebūtų buvus pastebėta, jeigu Meilei nebūtų buvę suteikta pagalba, jos su mumis jau nebebūtų, ji būtų tyliai nusikankinus ir išėjus. Kodėl?

Kai Meilės žaizdos sugijo, kai ji sustiprėjo ir atsigavo, buvo nuspręsta ją sterilizuoti, maža to, kad operacijos metu paaiškėjo, kad ji jau buvo nėštukė, dar tik pati pradžia, tai dar ir buvo rastas pieno liaukų navikas, kuris irgi buvo pašalintas, kad nereiktų antros operacijos ir antros narkozės.
Taigi be mūsų žmonių pagalbos ji nebūtų išgyvenus.
Dar jei daryti kaprologiniai tyrimai bandant išsiaiškinti nuo ko ji ilgą laiką viduriavo. Nei jokie vaistai , nei maisto keitimas niekaip nepadėjo sustabdyti viduriavimo ir Meilė buvo labai nusilpus, todėl buvo nuspręsta ją ištirti.

Šiuo metu Meilė sveiksta ir bando atsigauti ir atgauti svorį po operacijos pas globėją namuose. Bet klinikoje liko skola už jos stacionarą ir dvigubą operaciją, bei tyrimus. Todėl mes vėl maldaujame jūsų padėti, prisidėti, kas kiek gali, net penki eurai mums yra aukso vertės. Juk negali vienas žmogus paaukoti daug, o daug žmonių jei paaukos po kelis eurus, mes jau surinksim reikalingą sumą kad sumokėti skolą klinikai. Nes kol kaba skola, mes negalėsime paimti naujo sužaloto ar sergančio kačiuko į tą vietą.

Todėl prašome labai labai paremti mus, padėti pagelbėti tiems, kurie patys negali sau padėti ir kurie be mūsų pagalbos neišgyventų.

Ačiū jums nuoširdžiai.

Paskirtimi „Meilei“
VšĮ „Makatukai“
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

T3

T3

T3