Padėkite suvaldyti makabrišką nevilties šokį.

Pasigrožėkite Makatukų “pienuko fabrikėliais”😍😊😊 . Jų turime visus penkis . Dvi negerųjų išmestos nėščios naminės katytės Luna Mėnulija ir Meda rastos besivaikuojančios nesaugiuose patvoriuose. Viena piktavalių išmesta naminukė Aprilė, paimta balionėlis, apsivaikavo po kelių parų. Viena beglobė laukinukė Mašenka, vykdant PSP, paimta arbuzėlis ir apsivaikavo po kelių parų. Ir paskutinė, Zosytė, paimta su paros amželio mažuliais, kuriuos grasino, gimusius išplukdyti kibire į katinų “rojų” 😥 .
Makatukai iš visos širdies taria AČIŪ parėmusiems šeimynėles, o tačiau visos penkios mamulės tiek suėda maisto, kad mes pačios tuoj “nupliksime” iš nevilties. Šiuo metu katytės suvartoja 4 skardinėles (viena skardinėlė 1,29eu) Mac’s Kitten/5,16eu koservukų per parą . Konservukais mamulės neapsiriboja, jos dar ėda sausą maistuką skirtą mažiems kačiukams, nes taip reikia šerti maitinančias kates, kad jųjų katinukai užaugtų sveikučiai 😊😊 . Su paskutine mamule Zosyte bėda🤔🤔 . Zosė kaimietukė, pati susimedžiodavo gyvo maistuko ir buvo maitinama, skant, natūraliai. Atvežta parą neprisilietė prie konservukų ir sauso maistelio, todėl, desperatiškai, buvo nupirktas jautienos šmotas, kurį Zosė sėkmingai suvartojo 😊😊 . Jautiena pirkta, kad nedingtų pienukas ir Makatukai neliktų su 4 alkanais žindukliais. Vėliau Zosė bus maitinama vištiena ir po truputi pratinama prie konservukų ir sauso maistuko.
Reziumuojant, mamulės jau suvalgė kanservukų už 155eu ir pusmaišį sausiuko už 21eu. Kiek sunaudojome kraiko, paskaičiuoti sunku .
Manome, kad Zosytė pripras prie konservukų , todėl sekantis mėnuo bus dar finansiškai sunkesnis. Bus sunkesnis, nes Aprilės, Lunos Mėnulijos, Mašenkos katinukai tuoj pradės maitintys patys. Puiku, katinukai auga sveikučiai, storučiai, guvučiai 😊😊😊 .
Vien šeimynėlėms per mėn reikia 300eu dabar. Kai kačiukai pradės maitintis patys, pinigėlių reikės labai daugiau.

Būkite su mumis, pamaitinkite mažuosius ir jų mamytes katytes. Gera daryti GERĄ .

Ačiū už gailestį ir užuojautą, ačiū, kad Jūs su mumis.
Paskirtimi “ Pamaitink“
VšĮ „Makatukai“
Banko sąskaita:LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.