Kenčiame su ja, prašome už ją. Iš visos širdies ačiū Donatai .

2018.05.06.
Elektros iškrova, pasirodo, išsvilino Mikutei balso stygas, nes kniaukti mažoji negali . Kailiukas slenka kuokštais . Mikaelai, kaip ir prognozavo vetgydytojas, išopėjo nasriukai, greičiausiai ir giliau . Vakar vandenuką lakė, kai papurškėme šaldantį purškalą, naudojamą nasriukų opoms gydyti. Net nenorime prognozuoti, kas bus, jei mažoji Mikutė nepradės maitintis pati. Kaip paaiškino vetas, matydamas mūsų visišką neviltį: „Kai nesimaitins pati, tada ir mąstysime, ką darysime, nes nervuotis , kas bus, jei bus – nereikia“.

Labai prašome jūsų visų moralinės paramos ir kumštukų, letenyčių, uodegyčių palaikymo Mikutei.

2018.05.05.
Vaiskus rytas nepranašavo nelaimės. Rytiniai darbeliai ir rūpestėliai mikliai tirpo. Už lango nuotakos rūbu pražydo obelys .
Pusmetinukė Mikaela, minkštutė katinukė, svirduliuodama, priropojo. Nasriukai pražioti, varva kruvinos seilytės, snukelis ištinęs. Pakirto kojas . Pirma mintis – įsegė į namus įskridusi širšė, ar tai bitulė. Mes neturime mašiniuko su švyturėliais, mes turime tik begalinį norą padėti kenčiančiam. Mikaela taksiuku (pinigėliai iš nuosavos kišenės) staigiai nugabenta į vetkliniką. Apžiūrėta, vetgydytojų pranešta žinia „nušienavo“ kojas galutinai – Mikaela patyrė elektros smūgį , elekra pratekėjo per katytės žandikaulį . Pasirodo, pakanka net negraužti, sakykim televizoriaus ellaido, pakanka jį (laidą) tik kartą krimstelėti .
Katytei suleista begalė vaistų, įstatytas kateteris, lašelines lašinsime patys, taupymo sumetimais, kaip ir leisimės vaistus patys. Atliktas pilnas kraujo tyrimas, nes eliškrova, pasirodo labai žaloja inkstus. Inkstų parametrai tragišgi.
Prognozės labiau negu liūdnos, tačiau neįsileisime nevities į sielas . Pirminė apžiūra ir vaistai kainavo 50eu. Kiek kainuos tolesnis gydymas nežinome.

AČIŪ JUMS.

Paskirtimi „Mikaelai “
VšĮ „Makatukai“
AB SEB bankas
Banko sąskaita: LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.
VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.