Kai didvyriais gimstama. Šaunioji Fufla išgelbėjo dvi gyvybes.

Labai prašome padėti.

Makatukų vadovė išvedė savo kalytę Fuflytę, „apginkluotą“ antkakliu nuo erkių, lašais nuo erkių, pasilakstyti į Vingio parką. Išvedė į parko gludumą, į tankmę, nes, žinia, ten, kur gausu žmonių, šunytei pasilakstyti nini. Aršus kalytės lojimas tankiuose krūmuose, rausimas, desperatiškas lakstymas, neliko nepastebėtas. Pirma mintis – rasta kiškučių šeimyna.
Suvaldžius kalytę, krūmuose rasti tie, kurie pasmerkti…..

Kreipiuosi į tave, Žvėrie.
Ar buvo taip sunku išmesti nelaimėlius ten, kur šeriami laukiniai katinėliai??, kur šerėjai tuoj paskambina mums, kad rasti išmesti naminiai kačiukai. Neapeliuosiu į tavo sąžinę, tu jos neturi, nes pasmerkei mirti savo naminės katės vaikelius. Tu, Žvėrie, nesivargini sterilizuoti savo katytės. Kiek jau esi pasmerkęs nugaišti jos palikuonių?

Kokia laimė, kad Fufla gyvena su katinukais ir, radusi jų gentainius, nepuola jų draskyti. O jei būtų radęs šuo, kuris nevaldomai katinų nemėgsta ir juos medžioja???…..

Taigi….

Makatukams apvaizda atsiuntė dar du mažylius. Laisvų narvų daugiau nebeturime, karantinuoti kur daugiau nebeturime. Finansų maistui, kraikui, gydymui nebeturime.

Tesinys bus.

Neįsileisime nevilties į širdis.

Padėkite mums padėti jiems.

Gera daryti GERĄ .

Ačiū už gailestį ir užuojautą, ačiū, kad Jūs su mumis.
Paskirtimi “ Rainiukams“
VšĮ „Makatukai“
Banko sąskaita:LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis :863826042
Tinklapis: makatukai.lt

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.

VšĮ „Makatukai“ nuotrauka.