-/2
by
Published: birželio 7, 2020 (4 mėn. ago)

Romėnų mitologijoje Fortūna (lot.Fortuna) – sėkmės, likimo ir atsitiktinumo deivė.
Fortūna – (lot. fortūna – lemtis, likimas) – sėkmė, laimingas likimas.

Gyvūnai, lygiai taip pat, kaip ir žmonės, turi įvairius likimus. Vieni jų yra geri ir sėkmingi, kiti tiesiog laimingi, o treti labai labai liūdni. Ir tikrai ne visada mes galime pakeisti tiek savo, tiek benamiukų likimus. Ne visada, bet bandyti tikrai turime ir net privalome.

Fortūnos gyvenimo mes nežinome ir nesužinosime. Mes tik matėme, kokios baisios būklės ją rado. Ar tai atsitiktinumas? Ar tai likimas? Ar tai sėkmė? Kas dabar pasakys.

Man atrodo kad tai tik truputį sėkmės ir labai labai daug pastangų ir visos, iki paskutinio lašo, atiduotos pačios Fortūnos jėgos, kantrybė ir užsispyrimas. Juk ji kažkaip sugebėjo išsilaisvinti iš ten, kur ją taip žiauriai sužalojo, ji kažkaip sugebėjo atšliaužti iki žmonių, iki namų, nes žinojo, kad tik čia yra tikimybė sulaukti pagalbos. Ji labai protinga katė. Ji negulėjo ir nelaukė mirties, nors kokį skausmą ji kentė, mes turbūt net įsivaizduoti negalime. Ji sukaupė visas savo jėgas ir ėjo ar šliaužė, tikėdamasi pagalbos. Matyt tai ir atnešė jai sėkmę. Todėl ir mes nuolat mokomės iš gyvūnų. Mokomės nepasiduoti, nenuleisti rankų, bandyti dar ir dar. Mokomės kantrybės, išlaukti.
Ir vėl gi, ar tai mums pasisekė ar Fortūnai pasisekė, kad ji papuolė pas mus, papuolė į Žvėryno veterinarijos gydyklą, esančia Filaretų gatvėje, kurioje dirba nerealūs specialistai.

Po Fortūnos išgelbėjimo ir pasveikimo istorijos aš vėl pradėjau tikėti stebuklais.
Tikrai ne visada kad pasisektų užtenka tik didelio noro, bet jeigu noro nebus, nebus nieko išvis.

Fortūna sveika, labai faina katė. Gyvena ramų, saugų ir tikimės laimingą gyvenimą, bet prieglaudoje. O norėtume, kad ji surastų namus.
Savo, tikrus, nuolatinius namus.

Ne, Fortūna nėra super meili katė, kuri nuolat bus šalia jūsų ir murks iš laimės, kad ją glostote. Nors kas ten žino, jos gyvenime jau įvyko tiek atsitiktinumų ir tiek permainų ir stebuklų, kad dar vieno stebuklo tikėtis manau visiškai logiška. Gal su laiku ji ir taps jūsų namuose, jūsų pastangų dėka būtent tokia kate: meilia, murkiančia ir gulinčia šalia jūsų. Dabar ji tokia daugiau savarankiška katė. Ji žmogaus nebijo, leidžia glostyti ją, bet ji puikiai jaučiasi ir viena. Per daug dėmesio tikrai nereikalauja.

Ar jai patiktų eiti į lauką? Mes nežinome? Gal? O gal ji dabar lauko bijos? Kas žino.

Bet mes tikime stebuklais ir tikime, kad kažkur Lietuvoje yra žmogus, kurį Fortūnos istorija palies asmeniškai ir labai giliai ir jis nepabijos dalintis savo namų ir savo širdies su šita stebuklinga kate. Ji tikrai saugos jūsų namus ir net neabejojame, kad atneš į juos sėkmę.

Taigi mes ieškome Fortūnai namų.
Galite atvykti susipažinti su Fortūna gyvai, pabendrauti, pamatyti ir nuspręsti.
Gal tai jūs? Paskambinkite mums, pasikalbėsime.

Fortūna visiškai sveika, skiepyta, čipuota.

Gera daryti GERĄ .
Ačiū už gailestį ir užuojautą, ačiū, kad Jūs su mumis.
Paskirtimi „Parama“
VšĮ „Makatukai“
Banko sąskaita:LT76 7044 0600 0807 2913
Paypal: info@makatukai.lt
Paysera: LT583500010005818601
Paysera: info@makatukai.lt
Įmonės kodas 304164509
El.paštas info@makatukai.lt
Teirautis : 864024388
Tinklapis: makatukai.lt