MAKATUKAI

Padovanotas kalbantis katinas, graužikų terminatorius – Juodasis Perlas.

by Makatukai
Published: liepos 19, 2016 (4 m. ago)
Location
Vilnius

daugiau Perlo nuotraukų galite pamatyti čia:https://plus.google.com/…/117559…/albums/6281591426183447937

Dovanojame juodą, su baltu pokailiu, kas yra fantastiška, nes Perlo kailiukas žaižaruoja nenusakomais šviesos blyksniais.
Juodasis Perlas yra nuparazitintas, kastruotas, vakcinuotas keturvalente vakcina, čipuotas. Katinukas tvarkingas kačių tualeto dėžės naudotojas, nagelius galanda kačių nagų draskyklėje. Katinas yra metų/pusantrų amžiaus, nes pieniniai dantukai tik tik pasikeitė.
Tai labai komunikabilus, draugingas, meilus. Tai katinas, kuris, pakvietus, ir ne, ateis, prisiglaus, priguls, išsimurks ir „pasakys“ Jums, kaip jis Jūs myli. Tai katinas, kuris tikrai neleis Jums „paskęsti“ kasdieniuose rūpesčiuose, nes, patikėkite, jis savo katinišku miau visada bandys ką nors Jums paaiškinti. Tai juodas katinas, kuris savo „juoda energetika“ susiurbs, nusiurbs ir visaip kitaip išvaikys, išvalys Jūsų čakras ir visus kitus energetinius kanalus Tai toks „dzin“ katinas, kad gali gyventi su draugišku katinams šuneliu.. Vienintelis Perlo tikslas yra pasiglostyti, pasiglaustyti, pasimurkti ir , na aišku, paėsti bei pamedžioti.
Jei Jums reikia draugo, kuris neleis užsibūti tyloje, čiupkite ryšį – turėsite meilų, tvarkingą, kalbantį katiną Juodajį Perlą.

Perlas šiuo metu dovanojamas. Atėjus rudeniui bus parduodamas, nes tai tobulas graužikų, tame tarpe žiurkių, medžiotojas:)

Grižti į pagrindini puslapį