by Všį Makatukai
Published: spalio 18, 2018 (2 m. ago)

Dovanojamas Balandis. Toks pasimaitinęs Balandis.

Pasigrožėkime ir pamilkime.

Kaip taip gali būti? Gali. Ir labai paprastai.
Ši katulė pas mus jau gyvena kuris laikas. Per tą laiką spėjo ir savo vaikelius išauginti ir svetimus, netekusius mamos, išmaitinti.

Labai gera katė. Nepaprastai prieraiši. Mėgstanti „pakalbėti“, kai nuotaika gera. Bet moka ir ramiai pabūti. Katulė sociali.
Kodėl ji Balandis?
Ji gavo vardą Balandėlė. Bet dabar nuo gero gyvenimo truputį pasunkėjo ir tiesiog liežuvis neapsiverčia jos vadinti Balandėle. Todėl dovanojamas Balandis.
Ji yra nepaprastai graži. Kas jos nematę gyvai net neįsivaizduoja jos grožio. Aš esu gyvūnų globoje jau ne pirmi metai bet tokio margumo katės labai retai tenka matyti. Ji labai įdomi. Labai savotiška. Iš savo kiemo niekur neskrenda laikosi visada šalia žmogaus. Bet ji kaip tikrų tikriausia katė – kartais jai norisi glostymų ir meilės, o kartais ją galima liesti tik akimis. Kartais ji šneka ir barasi be sustojimo.
O kartais tyli visą dieną. Ją labai smagu pažinti. Pabandyti suprasti kokia ji? Kodėl tokia ji? Ką ji nori pasakyti. Nes kartais tikrai atrodo kad ji šneka ir kažką aiškina. Jai labai reikia namų. Ji tikrai tikrai nusipelnė gerų namų ir nuostabių šeimininkų.
Nuoširdžiai viliamės kad atsiras būtent JOS žmogus. Pamatys. Įsimylės. Ir jie kartu gyvens ilgai ir laimingai.
Katytė pilnai sutvarkyta sterilizuota, vakcinuota, žymėta. Pagal veterinarus jai 5 metai. Bet argi tai svarbu? Žinant kad kai kurios katės gali nugyventi iki 20 metų tai ji dar visai kūdikis. Ir šis kūdikis labai laukia savo namų.
Ji nežino ką tai reiškia dėmesys tik jai. Maistas tik jai (kurį teks riboti kad dar labiau nepasunkėtų). Gal būt savo namuose ji dar pasikeis ir taps nepaprastai meili. Pabandom? Suteiksite jai šansą atsiskleisti ir parodyti savo tikrąjį veidą tik vienam vieninteliam – JUMS???

Gera daryti GERĄ .